Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ozdabianie ciała.
#1
Witam serdecznie , miło mi że znalazłam się na tym forum. Mam ostatnio ochotę zmienić coś w swoim ciele . Ozdobić coś. Zrobić coś żeby czuć się lepiej z samą sobą i żeby żyć w zgodzie z samą sobą. Odwiedziłam już fryzjera, zmieniłam fryzurę , zmieniłam kolor włosów i nie pomogło. Doszłam do wniosku, że chodzi o jakąś większą zmianę Uśmiech Pomyślałam żeby zrobić sobie tatuaż. Odkąd pamiętam , czyli praktycznie od zawsze podobały mi się tatuaże. Takie duże , wyraziste , kolorowe, cieniowane. Takie pełne szczegółów i swoistej magii. Aczkolwiek jednak obawiam się tego jak taka ozdoba będzie wyglądała na moim ciele za powiedzmy dwadzieścia lat, przecież skóra się starzeje i traci swoją młodzieńczą elastyczność. Mam masę wątpliwości.
Odpowiedz
#2
Witaj, wcale nie dziwie się twoim wątpliwością i obawą . Dokładnie jest tak jak piszesz , dzisiaj tatuaż wygląda ładnie i atrakcyjnie ale co będzie za dwadzieścia lub trzydzieści lat. Poza walorem estetycznym jest jeszcze taka kwestia, że nie wiadomo czy za jakiś czas nadal nam będzie odpowiadało posiadanie tatuażu. Nie wiadomo czy będziemy za dwadzieścia lat dobrze się czuli z posiadanym tatuażem. Znalazłem pewną alternatywę do permanentnego sposobu ozdabiania ciała, a mianowicie tatuaże tymczasowe. Zajmuje się nimi firma Mixpirin oto odnośnik do ich strony http://www.mixprint.com.pl/. Produkują tatuaże które są na skórze tylko jakiś czas. Można je z łatwością usunąć i nie pozostawiają na skórze żadnych śladów. Jeśli mogłem Ci pomóc to jestem bardzo szczęśliwy.
Odpowiedz
#3
Świetny pomysł, o coś takiego mi chodziło. To coś czego szukałam od zawsze. Super że istnieje coś takiego. Takie czasowe tatuaże to coś czego szukałam. Co jakiś czas można zmienić wzór tatuażu a tym samym odmienić swój wygląd . Mnie najbardziej odpowiada to, że w każdej chwili można zlikwidować , w sensie zmyć ten tatuaż . Nie pozostawiając po nim żadnego śladu. To super rozwiązanie dla wszystkich. Bardzo się cieszę ,że coś takiego istnieje. Przecież nie wszędzie tatuaże są dobrze widziane i akceptowane. Bardzo dziękuję za poradę i namiary na tę firmę wykonującą te czasowe tatuaże. Pozdrawia serdecznie i życzę miłego dnia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości