Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże maszyny obsługiwane z wielką precyzją . Jak to możliwe?
#1
Dzień dobry wszystkim. Wczoraj byłam na biznesowym szkoleniu w innym mieście. Szkolenie jak to szkolenie było jak zwykle za długie i troszkę nudne. Odbywało się w nowo budowanym osiedlu, wiec za oknem był cały czas plac budowy. Spoglądając na pejzaż za oknem szybko dostrzegłam, coś co mnie zainteresowało.  Był to duży samochód , jakby ciężarowy , ale zamiast naczepy był tam na tyle samochodu umieszczony dźwig. Jakiś czas się przyglądałam jego pracy. To maszyna która zaskoczyła mnie swoją precyzją z wielką łatwością przenosiła bardzo duże i bardzo ciężkie elementy i ustawiała je w przestrzeniach które  były tak wąskie, że te elementy ledwo się tam mieściły. Przynajmniej tak ja to widziałam , jako laik. Moim kobiecym rozumem trudno  ogarnąć jak można tak precyzyjnie manewrować tak ogromna maszyną. Jak to możliwe?
Odpowiedz
#2
Justyno, bardzo mnie zaskoczyłaś swoim zainteresowaniem . Jestem bardzo zszokowany. A wiec zapewne widziałaś przez okno hydrauliczny dźwig samochodowy. To samochód do zadań specjalnych przenosi on bardzo duże i ciężkie elementy. Jest w stanie precyzyjnie ustawić nawet najcięższe elementy. Taki dźwig może manewrować tymi przedmiotami w taki sposób jak tylko chce. Może nawet przenosić całe kontenery z ładunkiem. Samochody te zajmują się przenoszeniem ponad gabarytowych elementów. Mogą załadować na swój pokład i przewieźć duże maszyny. Te samochody mogą załadować i dostarczyć oraz wyładować wszelkie materiały budowlane i każdy ładunek ponad gabarytowy. Jeśli Cię to interesuje bardziej zobacz sobie www.jwtransport.pl/transport-hds/ . Na tej stronie bliżej się zapoznasz z tym jak wyglądają takie samochody i jak wygląda kierowanie nimi.
Odpowiedz
#3
Dziękuję serdecznie za informacje nadal dla mnie jest bardzo dziwne a nawet wręcz niemożliwe aby tak precyzyjnie manewrować tak ogromnymi gabarytami i dokładnie ustawiać je w samym środku punktu w którym miały być przeznaczone .
Odpowiedz
#4
To wszytko to kwestia techniki i dokładności. Operatorzy są dokładnie przeszkoleni, byle kto bez żadnego przygotowania nie dałby sobie rady.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości