Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślub i wesele przyjaciół , co dać w prezencie? Propozycje i sugestie.
#1
Dzień dobry. Wybieramy się z żoną na wesele naszych dobrych przyjaciół. Znamy się w zasadzie całe życie. Poznaliśmy się jeszcze w szkole podstawowej, później razem poszliśmy do liceum a następnie razem poszliśmy na studia. Jesteśmy dla siebie jak rodzina. Nasi przyjaciele, w końcu po wielu latach postanowili zalegalizować swój związek i wsiąść ślub cywilny. Po ślubie będzie odbywało się huczne wesele dla około dwustu gości. Ja mam  być świadkiem. Zastanawiamy się co można dąć im w prezencie . Ci ludzie mają już wszystko co jest możliwe. Oboje wykształceni, oboje mają bardzo dobre prace a co za tym idzie mają odpowiednie pensje i stać ich na wszystko o czym sobie tylko pomarzą. Przez co wybór prezentu staje się trudniejszy i mniej oczywisty. Kiedy bierze ślub dwójka młodych ludzi na początku wspólnej drogi potrzebne jest im wszystko co tylko jest możliwe. A tutaj przyszła para młoda ma wszystko i będzie mi bardzo trudno ich czymś zaskoczyć, a przecież mi na tym bardzo zależy. Aby zrobić im niespodziankę. Może macie jakieś pomysły na prezent, może coś niebanalnego ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ślub i wesele przyjaciół , co dać w prezencie? Propozycje i sugestie. - przez szczepan.bass - 12-13-2015, 09:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości