Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spędzić wolne dni podczas tegorocznych wakacji macie jakieś pomysły ?
#1
Dobry wieczór. Mam taką sytuację w pracy, że nazbierało mi się łącznie już około pięćdziesięciu dni wolnych urlopu. To zbiory z dwóch lat. W tym roku szefowa "zmusza" mnie a w zasadzie  obliguje do wzięcia urlopu w wakacje . W celach wypoczynkowych. Jej zdaniem muszę ja i nie tylko ja . W zasadzie cała nasza firmowa ekipa. Musimy dobrze wypocząć aby po urlopach wrócić do pracy ze zdwojona siłą i mocą. Jakoś w ubiegłych latach nie miała takich spostrzeżeń a wręcz przeciwnie, bo wtedy nie było mowy o tym żeby wziąć kilka dni wolnych . Bo goniły nas terminy. Bo był natłok zleceń i natłok pracy. Obecnie sytuacja utrzymuje się na tym samym poziomie.  Więc w trosce o naszą efektywność mamy obligatoryjnie udać się na wakacje. Ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na wakacjach. Najpierw brakowało mi pieniędzy a później brakowało mi czasu na wakacyjne podróże. Co mi proponujecie ? Gdzie się udać ? Co robić ? Jak spędzić czas? Dodam, że finanse mnie nie ograniczają. Czekam na wasze propozycje i sugestie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jak spędzić wolne dni podczas tegorocznych wakacji macie jakieś pomysły ? - przez justyna.fis - 01-26-2016, 10:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości