Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spędzić wolne dni podczas tegorocznych wakacji macie jakieś pomysły ?
#1
Dobry wieczór. Mam taką sytuację w pracy, że nazbierało mi się łącznie już około pięćdziesięciu dni wolnych urlopu. To zbiory z dwóch lat. W tym roku szefowa "zmusza" mnie a w zasadzie  obliguje do wzięcia urlopu w wakacje . W celach wypoczynkowych. Jej zdaniem muszę ja i nie tylko ja . W zasadzie cała nasza firmowa ekipa. Musimy dobrze wypocząć aby po urlopach wrócić do pracy ze zdwojona siłą i mocą. Jakoś w ubiegłych latach nie miała takich spostrzeżeń a wręcz przeciwnie, bo wtedy nie było mowy o tym żeby wziąć kilka dni wolnych . Bo goniły nas terminy. Bo był natłok zleceń i natłok pracy. Obecnie sytuacja utrzymuje się na tym samym poziomie.  Więc w trosce o naszą efektywność mamy obligatoryjnie udać się na wakacje. Ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na wakacjach. Najpierw brakowało mi pieniędzy a później brakowało mi czasu na wakacyjne podróże. Co mi proponujecie ? Gdzie się udać ? Co robić ? Jak spędzić czas? Dodam, że finanse mnie nie ograniczają. Czekam na wasze propozycje i sugestie.
Odpowiedz
#2
Gratuluję , że szefowa w końcu poszła po rozum do głowy. Wypoczęty pracownik to efektowny pracownik.
Odpowiedz
#3
Dokładnie , do takich wniosków doszła. Rozpisała już cały pan urlopowy. Z tym, że ja nie mam zielonego pojęcia jak spędzić ten czas jakoś fajnie i przyjemnie.
Odpowiedz
#4
Według mnie jedną z fajniejszych opcji jest Zakopane, jest dużo atrakcji jak na popularny cel turystyczny, w sezonie właściwie jest trochę problem z tłokiem, ale w pobliskich miejscowościach można zaznać spokoju. Jeszcze więcej szlaków niż w Bieszczadach, no i wyższe góry. Są góry do chodzenia (nie są ciężkie) bardzo dużo tras, zawsze można znaleźć coś dla siebie, mniej lub bardziej zatłoczonego. Woda - Zalew Soliński - woda może nieszczególnie ciepła, ale są kajaki, rowery wodne, żaglówki, windsurfing chyba też. Jak byłam (całkiem w sezonie) dało się znaleźć ciche miejsca by się zrelaksować. Inną opcją mogą być w zasadzie całe Mazury, też jest woda, podobne atrakcje jak w Solinie, tylko że nie ma gór, a raczej dużo zabytków i jakichś ciekawych miejsc do zwiedzania. Piękne krajobrazy rekompensują góry, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na kajaki w jakieś ciekawe miejsca; są też Parki Narodowe, tam jest cicho. Znajomi bardzo sobie chwalili rejsy turystyczne chorwacja .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości