Partnerzy: Kule stalowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korzyści z budowy domu energooszczędnego
#1
Drodzy forumowicze, 

Jakie są korzyści z budowy domu energooszczędnego?
Odpowiedz
#2
Dziwne pytanie. Korzyści są oczywiste. Chronimy środowisko naturalne, ale przede wszystkim – jak sama nazwa wskazuje – zapewniamy sobie mniejsze koszty związane z utrzymaniem domu (dzięki zredukowaniu zużycia energii).
"Nazwanie oszusta po imieniu to u nas niemalże zamach na państwo"
Odpowiedz
#3
To wszystko mniej więcej wiem. Chyba źle sformułowałem pierwsze pytanie. Co sprawia, że chronimy środowisko i w jaki sposób udaje się zredukować zużycie energii?
Odpowiedz
#4
Dom energooszczędny to np. dom drewniany. Decydując się na drewno, decydujemy się na surowiec odnawialny, a więc taki, który emituje zdecydowanie mniej CO2 do atmosfery niż inny materiał budowlany. Zużycie energii udaje się zredukować przy pomocy odnawialnych źródeł energii. Więcej informacji na http://www.domy-kubas.pl.
"Nazwanie oszusta po imieniu to u nas niemalże zamach na państwo"
Odpowiedz
#5
Oczywiście dom energooszczędny to też taki, który zostaje po prostu ocieplony tzw. pianką poliuretanową (PUR). Warto zaznaczyć, że jest to nowoczesny materiał stosowany m.in. do ociepleń rozmaitych dachów, poddaszy czy izolacji fundamentów. Co warte uwagi, w ostatnich latach zyskał znaczną przewagę nad stosowaną dotychczas wełną mineralną. O jego doskonałych właściwościach czy zaletach można przeczytać na stronie internetowej http://www.alfapianka.pl/ocieplenie-pianka/. Poza tym, na tej witrynie www można zapoznać się z ofertą śląskiej firmy budowlanej, która zajmuje się tego typu ociepleniami, czyli sprawianiem, aby dom stał się energooszczędny.
"Kto obgryza pazury ten nie ludzkiej natury"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

malowanie proszkowe gliwice

adwokat poznań