Partnerzy:


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie nowotworu złośliwego. Proszę o pomoc.
#1
Witam mój przyjaciel jest bardzo chory . Ma złośliwego raka jelita grubego jego stan się nie poprawia w skutek konwencjonalnego leczenia . Jest z nim coraz gorzej. Z dnia na dzień gaśnie w oczach... jest mi bardzo przykro chcę mu jakoś pomóc. Może ktoś z was zna jakies alternatywne metody leczenia nowotworów ?
Odpowiedz
#2
Trzeba walczyć i się nie poddawać . Nigdy . Ważny jest każdy dzień, ważna jest motywacja do życia i do działania. Chory musi mieć jakiś cel coś do czego dąży i dla czego chce żyć. Może alternatywne formy leczenia przyniosą jakiś pozytywny skutek.
Odpowiedz
#3
A możesz coś więcej napisać na temat tych alternatywnych metod leczenia ?
Odpowiedz
#4
Niekonwencjonalne metody leczenia raka (tzw. medycyna naturalna) obejmują techniki  i sposoby nieakceptowane lub tylko w niewielkim stopniu uwzględniane przez medycynę opartą na badaniach naukowych.Według źródeł co drugi pacjent z chorobą nowotworową korzysta z paramedycznych i niekonwencjonalnych metod leczenia raka. Przyczyną tego zjawiska są m.in. strach przed ciężką chorobą, trudną i wymagającą terapią onkologiczną, śmiercią, ograniczone środki medycyny konwencjonalnej, wiara w naturę oraz luki w niewydolnym systemie opieki zdrowotnej, który nie spełnia oczekiwań i potrzeb wszystkich pacjentów chorych na raka.Wiele ludzi uważa, że akupunktura jest cudownym lekiem na wszystko. Ta technika leczenia służy do przywracania równowagi organizmowi pacjenta np. redukuje ból, czy zmniejsza stres. Niektórzy wierzą, że akupunktura może uleczyć każdą chorobę, w tym i raka. moje sąsiadce pomogła leczenie raka śląsk . Kobieta według opinii lekarzy powinna już od czterech lat leżeć dwa metry pod ziemią. Zawsze warto walczyć i mieć nadzieję , może tez pomoże bioenergoterapia . To skutecznie pomaga przywrócić równowagę wewnętrzną organizmu.
Odpowiedz
#5
Serdecznie dziękuje za dodanie nam nadziei za to, że jeszcze jest chociaż cień nadziei na przedłużenie życia mojego przyjaciela. Spędziliśmy razem całe dzieciństwo i młodość , teraz codziennie go odwiedzam i podtrzymuję na duchu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

malowanie proszkowe gliwice

adwokat poznań