Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylna belka Peugeot
#1
Zna ktoś jakąś solidną firmę, która zajmuje się naprawą i wymianą tylnej belki w Peugeocie? Zależy mi na firmie zlokalizowanej gdzieś we wojewódzkie śląskim.
Odpowiedz
#2
Tylna belka Peugeot jest super regenerowana przez firmę Autobelki z Myszkowa. Zajmują się też wymianą tylnej belki. Oprócz Peugeota zajmują się ponadto Citroenem i Renaultem. Generalnie, w Polsce na palcach jednej ręki można policzyć firmy, które zajmują się tym naprawdę profesjonalnie.
"Nazwanie oszusta po imieniu to u nas niemalże zamach na państwo"
Odpowiedz
#3
Zgadzam się z przedmówcą. Większość firm w Polsce po prostu nie posiada specjalistycznego sprzętu do bezpiecznej wymiany np. czopów czy naprawy wahaczy.
"Urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą"
Odpowiedz
#4
A może ktoś słyszał o jakieś firmie zajmującej się tego typu usługami w województwie małopolskim? Będę wdzięczny za pomoc, bo naprawdę ciężko znaleźć coś spełniającego oczekiwania.
"Kto obgryza pazury ten nie ludzkiej natury"
Odpowiedz
#5
Sprawdź Expert Roczniak (https://www.expert-roczniak.pl). Prawdę powiedziawszy nie mam pewności czy zajmują się regeneracją/wymianą tylnej belki we francuskich samochodach, takich jak Peugeot, Citroen, Renault. Powinna informacja o tym być gdzieś w ich propozycji ofertowej, ale mniemam, że zajmują się tym. W każdym razie, to szanowany warsztat samochodowy, oferujący szeroki zakres usług, z bogatym bagażem doświadczeń. Z tego powodu warto skorzystać z ich usług.
"Urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

malowanie proszkowe gliwice

adwokat poznań