Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból śródstopia podczas biegania - czy to może być coś poważnego?
#1
Od kilku tygodni biegam przygotowując się do pierwszego półmaratonu. Na początku odczuwałem lekki ból w śródstopiu pod koniec treningu, ale po odpoczynku wszystko przechodziło. Teraz ból pojawia się już po kilku kilometrach, a czasami czuję go nawet podczas zwykłego chodzenia. Nie przypominam sobie żadnego urazu. Czy ktoś miał podobny problem?
"Kto obgryza pazury ten nie ludzkiej natury"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ból śródstopia podczas biegania - czy to może być coś poważnego? - przez Vepol - Dzisiaj, 07:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości