Dzisiaj, 07:09 AM
Od kilku tygodni biegam przygotowując się do pierwszego półmaratonu. Na początku odczuwałem lekki ból w śródstopiu pod koniec treningu, ale po odpoczynku wszystko przechodziło. Teraz ból pojawia się już po kilku kilometrach, a czasami czuję go nawet podczas zwykłego chodzenia. Nie przypominam sobie żadnego urazu. Czy ktoś miał podobny problem?
"Kto obgryza pazury ten nie ludzkiej natury"

